IZBOWE KOMISJE EGAZMINACYJNE CZELADNICZO - MISTRZOWSKIE

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

  • LESZEK CHMIELEWSKI - v-ce przewodniczący
  • JERZY ZYSKOWSKI - v-ce przewodniczący
  • BODGAN GÓRSKI - członek
  • JAN POPŁAWSKI - członek
  • JAN SAWICKI - członek
BLACHARZ SAMOCHODOWY
  • ROBERT EDWARD ZAORSKI - v-ce przewodniczący
  • ANDRZEJ BIELECKI - v-ce przewodniczący
  • ROBERT PENCZEK - członek
  • JAN POPŁAWSKI - członek

STOLARZ

  • JAN SZMIDT - v-ce przewodniczący
  • STANISŁAW EJSMONT - v-ce przewodniczący
  • ZENON MAZALEWSKI - członek
  • WIESŁAW MICHNIEWICZ - członek

FRYZJER

  • MARIA GABRUŚ - v-ce przewodniczący
  • MARIA MYSZKOWSKA - v-ce przewodniczący
  • HANNA ZYMKOWSKA - v-ce przewodniczący
  • BOŻENA JEGLIŃSKA - członek
  • HANNA ZYMKOWSKA - członek
  • ELŻBIETA KUTYŁO - członek
  • EDYTA MINKIEWICZ - członek
PIEKARZ
  • JANINA KLUCZYŃSKA - v-ce przewodniczący
  • ADAM OŁÓW - v-ce przewodniczący
  • TOMASZ KAPUSTA - członek
  • SZYMON KOPICZKO - członek
CUKIERNIK
  • JANINA KLUCZYŃSKA - v-ce przewodniczący
  • ADAM OŁÓW - v-ce przewodniczący
  • MARTA KROCZ - członek
  • SZYMON KOPICZKO - członek
  • TOMASZ KAPUSTA - członek
MURARZ
  • STANISŁAW DĘBSKI - v-ce przewodniczący
  • KRZYSZTOF BRANKIEWICZ - v-ce przewodniczący
  • JÓZEF WALICKI - członek
  • KAZIMIERZ KOZŁOWSKI - członek
  • STANISŁAW SOFIŃSKI - członek
ELEKTRYK
  • JÓZEF WALICKI - v-ce przewodniczący
  • KRZYSZTOF GĄSKA - v-ce przewodniczący
  • ANDRZEJ MATELA - członek
  • ZDZISŁAW ŚLIMKO - członek
TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
  • KRZYSZTOF BRANKIEWICZ - v-ce przewodniczący
  • STANISŁAW DEMBSKI - v-ce przewodniczący
  • JÓZEF WALICKI - członek
  • STANISŁAW SOFIŃSKI - członek
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
  • KRZYSZTOF BRANKIEWICZ - v-ce przewodniczący
  • STANISŁAW DEMBSKI - v-ce przewodniczący
  • JÓZEF WALICKI - członek
  • STANISŁAW SOFIŃSKI - członek
KUCHARZ
  • MARIUSZ LANCZKOWSKI - v-ce przewodniczący
  • MARCIN CZEKAY - v-ce przewodniczący
  • JANUSZ JUŚKIEWICZ - członek
  • MICHAŁ SYRYCA - członek
  • LECH STANKIEWICZ - członek
DEKARZ
  • PIOTR RACIS - członek
  • SYLWESTER FRANKE - członek
SEKRETARZ KOMISJI
  • MAŁGORZATA RUTKOWSKA - Z-ca Dyrektora Biura CRziP Suwałki
  • BOŻENNA RUTKOWSKA - Dyrektor Biura CRziP Suwałki